Kasiinomängud

Kasiinomängud

Kui sa mõtled kasiinodele, siis millised mängud esimesena silme ette kerkivad? Paljudel meist on ilmselt kasiinodest teatud ettekujutus filmide ja TV-sarjade põhjal tekkinud, aga vähesed teavad seda, et tänapäeval on võimalik pääseda ligi kõikvõimalikele kasiinomängudele ka otse brauseri kaudu ning tegelikult on kasiinondus kui selline tundmatuseni muutunud.

Alljärgnevalt teeme kokkuvõtte kõige populaarsematest kasiinomängudest, mida võid kohata igas internetikasiinos.

Mänguautomaadid ehk slotid

Mänguautomaadid on ilmselt kõige kuulsamad kasiinomängud üldse ning paljude jaoks on kasiinod ja slotid peaaegu sünonüümid.

Internetikasiinos olevad slotid on aga pisut teistsugused. Taoliseid mänguautomaate kutsutakse “videoslottideks”, sest põhimõtteliselt jooksevad sümbolid ekraanil nagu video. Enamus slotikaid on 5 rullikuga, igal rullikul tiirleb hulk erinevaid sümboleid. Sobiva kombinatsiooni kokkusaamisel tekib ka koheselt kasiinovõit.

Kui vanad maapealsetes kasiinodes olnud automaadid hõlmasid endast puuviljatemaatikat, siis uued slotimängud on märksa keerukamad ning mõni meenutab lausa väikest filmi. Veelgi enam, internetikasiinodest võib leida mitusada erinevat slotikat, kõikvõimalike erinevate teemadega.

Rulett

Rulett on slotikatele järgnevalt üks armastatumaid kasiinomänge ning on samas ka üks vanimaid mänge, olles leiutatu lausa sadade aastate eest. Rulett koosneb ruletirattast ja lauast – iga mängija panustab enne ruletiratta keerutamist sellele, millisele ruudule jääb pall veerema. Seejärel pannakse ratas keerlema ning kui ennustus läks täppi, on tulemuseks võit.

Rulett on omamoodi kurikuulus, kuna internetis leidub kümneid erinevaid nö strateegiaid, kuid sarnaselt slotimängudele on rulett täiesti õnnel põhinev mäng ning ükski strateegia ei saa garanteerida ruletis võitmist.

Blackjack, Baccarat ja teised kaardimängud

Ruleti kõrval on üks levinumaid lauamänge/kaardimänge Blackjack, kus mängija eesmärgiks on jõuda oma kaartidega võimalikult lähedale numbrile 21 ilma “lõhki” minemata ning saades diilerist kõrgema skoori. Mängu põhimõte on seega väga lihtne, kuid adrenaliin, mis kaasneb strateegiliselt tehtavate mängulüketega, on muutnud Blackjacki äärmiselt populaarseks.

Blackjack on üks domineerivaid kaardimänge kasiinodes, kuid see pole ainus. Leida võib ka Baccarat ja mitmed teised kaardimängud, mis pakuvad pisut vaheldust. Blackjack on aga esindatud põhimõtteliselt igas internetikasiinos.

Pokker

Kuigi Blackjack on populaarne, ei ole see ligilähedaseltki võrreldav pokkeri kuulsusega. Pokker on ei vähemat ega rohkemat kui legendaarne kaardimäng, mida mängitakse nii internetis kui ka internetiväliselt. Üle kogu maailma leiavad aset iga kuu erinevad pokkeriturniirid, rääkimata meeletutest summadest, mis pokkerilaudades tiirlevad. Pokker on vaieldamatult kaardimängude kuningas.

Paljud kasiinod pakuvad võimalust harjutada kätt videopokkeriga ning mõned tõsisemad internetikasiinod on välja töötanud ka spetsiaalse pokkeritarkvara, mille vahendusel saavad mängida pokkeriässad.

Bingo ja keno

Pole vist ühtegi eestlast, kes ei teaks Bingo Lotot. Eesti Loto pole aga ainus lotomängude korraldaja Eestis. Paljud internetikasiinod pakuvad võimalust mängida virtuaalset bingo või keno lotot, mis on küll mõnevõrra erinev meile harjumuspärasest lotost, kuid pole sugugi vähempõnev.

Spordipanustamine

Eestlased on spordijanulised, mistõttu ei saa ka imeks panna, miks spordipanustamine on niivõrd populaarne. Spordipanustamine ehk bettimine tähendab põhimõtteliselt seda, et mängijad ennustavad, kuidas üks või teine spordimäng lõppeb: milline tiim võidab, kas tuleb viik, milliste skooridega mäng lõppeb jne.

Spordipanustamine on üks väheseid kasiinomänge, mis nõuab ka omajagu strateegilist lähenemist. Tihti on spordiennustamist kõrvutatud valuutakauplemisega, kus tuleb üsna sarnastel printsiipidel enne tehingute tegemist kaaluda erinevaid võimalusi ja analüüsida võistlevaid pooli.

Kõik kasiinod ei paku alati kõiki neid mänge – näiteks on kasiinosid, kus pole spordipanustamise funktsiooni – kuid nö täisteenuskasiinodes on esindatud kõik need valikud. On kindel, et midagi leiab igale maitsele, olgu sul soov kasutada strateegilist lähenemist või lihtsalt panna oma õnn proovile.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga